Mac Barnett Seti

Mac Barnett (Yazan), Jon Klassen (Resimleyen), Christian Robinson (Resimleyen)


The New York Times'ın en çok satan ödüllü yazarlarından Mac Barnett'in yazdığı, ödüllü çizer Jon Klassen'in resimlediği Sihirli İplik ile yine aynı Barnett’in kaleme aldığı Leo: Bir Hayalet Hikâyesi bir arada!

Sihirli İplik

''Bu, sıradan örgü iplikleriyle dolu sıradan bir kutuya benziyor. Ama görünen o ki, hiç de öyle değil.''

Küçük bir kasabada, soğuk bir gün... Annabelle, içi rengârenk örgü iplikleriyle dolu bir kutu bulur ve kendine bir kazak örer. Ancak kutuda biraz iplik kaldığını fark eder. Bunun üzerine köpeğine de bir kazak örer. Ama o da ne? Annabelle'in hâlâ ipliği vardır! 

The New York Times'ın en çok satan ödüllü yazarlarından olan ve daha önce yayımladığımız Leo: Bir Hayalet Hikâyesi'ni de kaleme alan Mac Barnett'in yazdığı, ödüllü çizer Jon Klassen'in resimlediği Sihirli İplik, şimdiden bir klasik olmaya aday... En prestijli resimli kitap ödüllerinden Caldecott ile taçlandırılan Sihirli İplik, The Boston Globe-Horn Book ve E.B. White Read Aloud ödüllerine de layık görülmüştür.

Leo: Bir Hayalet Hikayesi

Leo, dost canlısı bir ev hayaletidir. Ancak eve taşınan bir aile ondan kurtulmaya çalışınca orayı terk eder ve bir arkadaş bulmak için şehirde dolaşmaya başlar.

The New York Times’ın en çok satan resimli kitap yazarlarından Mac Barnett’in kaleme aldığı, ödüllü pek çok kitabın çizeri Christian Robinson’ın resimlediği Leo: Bir Hayalet Hikâyesi, hayaletlere bakış açınızı tamamen değiştirecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamışFİYAT
185.00
370.00 %50

Kargo 45

400 üzeri siparişlerde
KARGO BEDAVA


Adet

Sette Yer Alan KitaplarLeo: Bir Hayalet Hikâyesi
Mac Barnett (Yazan), Christian Robinson (Resimleyen), Esin Uslu (Çeviren)
110,00 30 77,00Sihirli İplik
Mac Barnett (Yazan), Jon Klassen (Resimleyen), Esin Uslu (Çeviren)
260,00 30 182,00