Hana ve Suki. Onlar hayallerinin peşinden giden ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret gösteren iki küçük kız. Çocuklarınızı mutlaka onlarla tanıştırın. Üstelik Cesur Kızlar setini şimdi %40 indirimli olarak satın almak için tıklayın!
Patrick George'un birbirinden eğlenceli ve öğretici transparan kitapları sayesinde çocuklar sadece şeffaf sayfaları çevirerek hayvan kurtarıcısı bir kahramana dönüşebilir, renkleri karıştırabilir ya da genç yaşta astronot olabilirler.
2008'de New York Times tarafından En İyi Resimlenmiş Çocuk Kitabı seçilen Dalga ve Suzy Lee’nin yalınlığıyla baş döndüren çizimlerinin, sadece iki renkle, bir ampulden gelen klik sesiyle başlayan ve yine bu klik sesiyle biten bir macera sunduğu Gölge kitabı bu setle daha avantajlı!
Dr. Jane Goodall'ın iki önemli eserine bir arada sahip olabilirsiniz. Londra’daki bir çocuk hastanesi tarafından sahiplenilen, sevgisiyle oradaki hastaların iyileşmesine yardımcı olan bir köpeğin neler başardığını anlattığı Doktor White ile iki özel hayvan arasında kurulan sıra dışı bağı anlatan Rickie ve Henri.
The New York Times'ın en çok satan ödüllü yazarlarından olan Mac Barnett'in yazdığı, ödüllü çizer Jon Klassen'in resimlediği Sihirli İplik ile yine aynı yazarın diğer önemli eseri Leo: Bir Hayalet Hikâyesi bir arada!
Ashley Spires'ın hem yazıp hem de resimlediği eğlenceli, cesur ve macerasever kedisi Binky'nin serüvenini 3 kitaplık set ile keyifle okuyacaksınız. Serinin iki kitabı daha olduğunu da hatırlatalım. Onlar da yakında sizlerle olacak!