Jane Goodall Seti

Jane Goodall (Yazan), Alan Marks (Resimleyen), Julie Wintz-Litty (Resimleyen), Sima Özkan (Çeviren)


Dr. Jane Goodall'ın iki önemli eserine bir arada sahip olabilirsiniz. Londra’daki bir çocuk hastanesi tarafından sahiplenilen, sevgisiyle oradaki hastaların iyileşmesine yardımcı olan bir köpeğin neler başardığını anlattığı Doktor White ile iki özel hayvan arasında kurulan sıra dışı bağı anlatan Rickie ve Henri, bu sette bir arada.

Rickie ve Henri

Orta Afrika’daki yağmur ormanında dünyaya gelen bebek şempanze Rickie, mutluydu ve güvenli bir şekilde annesiyle birlikte yaşıyordu... Avcıların geldiği güne kadar.

İki özel hayvan arasında kurulan sıra dışı bağa dair kaleme alınan, bu güzel ve gerçeklere dayanan hikâyede, çalışmaları sonucunda pek çok öksüz kalmış şempanzeyle tanışan yazar Dr. Jane Goodall’a ait bir sonsöz de yer alıyor.

Doktor White

Londra’daki bir hastanede yaşanan gerçek olaylara dayanan bu sürükleyici ve keyif veren hikâye, her yaştan okura sevginin iyileştirici gücünü gösterecek.

Vahşi hayatı koruma alanında bir kahraman olarak büyük bir üne sahip olan ve ömrünü şempanzelerin hayatlarını kurtarmaya adayan Dr. Jane Goodall tarafından yazılan bu kitap, Londra’daki bir çocuk hastanesi tarafından sahiplenilen, sevgisi ve şefkatiyle oradaki genç hastaların iyileşmesine yardımcı olan, küçük beyaz bir köpeğin neler başardığını anlatıyor.

 

 

Bu kitap, Bir Kitap Yolla projesi kapsamında yayımlanmıştır. Proje logomuzun yer aldığı kitaplardan iki adet satın aldığınızda, ihtiyaç sahibi bir çocuğa bir kitap hediye ediyoruz. Destek olmak isterseniz, bu kitaplardan seçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamışFİYAT
120.00
200.00 %40

Kargo 45

400 üzeri siparişlerde
KARGO BEDAVA


Adet

Sette Yer Alan KitaplarDoktor White
Jane Goodall (Yazan), Julie Wintz-Litty (Resimleyen), Sima Özkan (Çeviren)
100,00 50 50,00Rickie ve Henri
Jane Goodall (Yazan), Alan Marks (Resimleyen), Sima Özkan (Çeviren)
100,00 30 70,00