En Minik Okurlar Seti

Patrick George (Yazan ve Resimleyen), Jesse Klausmeier (Yazan), Giuliano Ferri (Yazan)


Zekice kurgulanmış sessiz kitabımız Ver Elini, Jesse Klausmeier'in iç içe geçmiş kitap kurgusuyla yarattığı Aç Bu Küçük Kitabı ve çocukları şaşırtan kurgusuyla Olamaz, bu sette bir arada %40 indirimli!

Ver Elini, zekice kurgulanmış son derece dokunaklı bir sessiz kitap. Herkes el ele verdiğinde duvarların nasıl köprülere dönüşebileceğini gösteriyor. Bir zamanlar hayvanları ayıran tuğlalar, bu kez onları birleştiriyor. 

Jesse Klausmeier'in, iç içe geçmiş kitap kurgusuyla yarattığı Aç Bu Küçük Kitabı, okuru çok renkli ve benzersiz bir deneyime davet ediyor. Birden fazla kahramanın başrolde olduğu kitaba, dünyaca ünlü sanatçı Suzy Lee'nin çizimleri hayat veriyor.

Bir baykuş bir ağaca tünemiş; tam altında yalanan kediden haberi yok. Her sayfa yeni bir durumun habercisi. Sırada ne olduğunu tahmin edebilir misin? Tek yapman gereken şeffaf sayfayı sağdan sola çevirmek ve... OLAMAZ! Durumların gözlerinin önünde nasıl değiştiğini gören çocukları, keyifli kahkahalar bekliyor. Şeffaf sayfaları ileri geri çevirerek heyecanı tekrar tekrar yaşayabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamışFİYAT
174.00
290.00 %40

Kargo 15

175 üzeri siparişlerde
KARGO BEDAVA


Adet

Sette Yer Alan KitaplarOlamaz
Patrick George (Yazan ve Resimleyen), Dila Altındiş Balcı (Çeviren)
90,00 30 63,00Aç Bu Küçük Kitabı
Jesse Klausmeier (Yazan), Suzy Lee (Resimleyen), Sima Özkan (Çeviren)
110,00 30 77,00Ver Elini
Giuliano Ferri (Yazan ve Resimleyen), Gökçe Gökçeer (Editör)
90,00 30 63,00