En Minik Okurlar Seti

Patrick George (Yazan ve Resimleyen), Jesse Klausmeier (Yazan), Giuliano Ferri (Yazan)


Zekice kurgulanmış sessiz kitabımız Ver Elini, şeffaf sayfaları ileri geri çevirerek hayallerinin peşinden giden çocuklara eğlenceli saatler geçirten Büyüyünce ve çocukları şaşırtan kurgusuyla Olamaz, bu sette bir arada %40 indirimli!

Ver Elini, zekice kurgulanmış son derece dokunaklı bir sessiz kitap. Herkes el ele verdiğinde duvarların nasıl köprülere dönüşebileceğini gösteriyor. Bir zamanlar hayvanları ayıran tuğlalar, bu kez onları birleştiriyor. 

Tek gözünü bir bantla kapat, korsana dönüş ya da bir bileklik tak, tenisçi ol. Genç yaşta korsan, astronot ya da bir süper kahraman olduğunu hayal edebilirsin - her şey mümkün! Dönüşümü görmek için yapman gereken, sadece şeffaf sayfayı çevirmek! Bu eğlenceli ve interaktif kitapta maceranın kontrolü yalnızca sende.

Bir baykuş bir ağaca tünemiş; tam altında yalanan kediden haberi yok. Her sayfa yeni bir durumun habercisi. Sırada ne olduğunu tahmin edebilir misin? Tek yapman gereken şeffaf sayfayı sağdan sola çevirmek ve... OLAMAZ! Durumların gözlerinin önünde nasıl değiştiğini gören çocukları, keyifli kahkahalar bekliyor. Şeffaf sayfaları ileri geri çevirerek heyecanı tekrar tekrar yaşayabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamışFİYAT
444.00
740.00 %40

Kargo 45

400 üzeri siparişlerde
KARGO BEDAVA


Adet

Sette Yer Alan KitaplarOlamaz
Patrick George (Yazan ve Resimleyen), Dila Altındiş Balcı (Çeviren)
260,00 30 182,00Büyüyünce
Patrick George (Yazan ve Resimleyen), Dila Altındiş Balcı (Çeviren)
260,00 30 182,00Ver Elini
Giuliano Ferri (Yazan ve Resimleyen), Gökçe Gökçeer (Editör)
220,00 30 154,00